• Lakros
 • Florbal
 • Interkros
 • Dominion Template Release Jan10
  Interkros, Netradičná hra v telocvični s loptičkou a palicami...
 • 6 Preset Styles - 18 Combinations
  Podobný šport ako interkros,lakros,ako a jeho názov napovedá,jedná sa o ...
 • RTL Support
  Jeden zo známejších športov ktorý sa u nás hráva...

Netradičné športy pod hlavičkou Klubu Pampúch v Prievidzi.

 

      Občianske združenie Klub Pampúch vzniklo na jar 1998. Nadväzuje priamo na prácu a skúsenosti Klubu netradičných športov v Prievidzi, ktorý fungoval  od r. 1990.

„PAMPÚCH" je nezávislým občianskym združením, ktorého ciele a program môžeme zhrnúť do jednej vety ako : „ HNUTIE PROTI ZÁPECNÍCTVU, LENIVOSTI A NUDE". Chceme propagovať všetky činnosti a aktivity, ktoré zabránia šíreniu týchto spomenutých civilizačných neduhov, tak „obľúbených" medzi našimi deťmi a mládežou. Ponúkame a zároveň hľadáme ďalšie nové aktivity, ktoré by boli resp. sú alternatívou k televízorom, zadymeným krčmám a barom, hracím automatom, ako aj voči všetkým druhom drogových závislostí. Orientujeme sa hlavne na všetky druhy aktívneho využitia voľného času tak detí a mládeže, ako aj dospelých. Preferujeme pritom hlavne netradičné pohybové športové aktivity a hry. A práve s niektorými z nich vás chceme na našich stránkach zoznámiť.

 

Na nasledovných stránkach vás radi prevedieme svetom netradičných športov. Dozviete sa viac o indiánskych hrach ako je lakros či indiaca. Ale aj o európskych špecialitách ako je ringo, boccia, korfbal, brän-ball, jadžent. kubb, molkky ale aj o mnohých ďalších. Radi vás tieto športy naučíme. Stačí sa ozvať na adresu :

Ivos12@gmail.com

Prihlásenie

Štatistiky


Online: 1
Návštevníci: 1
Užívatelia: 0

Kalendár

«  Máj 2020  »
NePoUtStŠtPiSo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

AD reklama

Tu možte umiesnit svoj produkt

Čítať...

AD reklama

Tu možte umiesniť svoj produkt

Čítať...